Аналіз результатів свідчить, що учасники олімпіад виявили глибокі знання, вміння й навички застосовувати теоретичний матеріал через практичні завдання з української мови, англійської мови, біології, правознавства, математики, географії, екології, інформаційних технологій.

Вчителі вищезгаданих предметів приділяють належну увагу індивідуальній роботі зі здібними й обдарованими учнями. Учні вчителя біології  Романишин Л.В. здобули 3 призові місця: ІІ місце на олімпіаді з екології -  Куфрик С.(10 кл.), на олімпіаді з біології: ІІ місце – Мельник Д.(10 кл.), ІІІ місце – Чубай А.(8 кл.). Учні вчителя історії Андрійович М.М. здобули 2 призових місця: ІІ місце – Мельник Д.(10 кл), ІІІ місце -  Куфрик С. (10 кл.) з правознавства. Учні вчителя математики Сметанюк Р.С. - 2 призових місця: ІІІ місце – Ломайчук А.(7 кл.), ІІ місце - Григораш  І.(7 кл.).

По одному призовому місцю у вчителів: географії Гальчака А. В. - ІІІ місце в Бойчук Г.(9б кл.); англійської мови Рудзей А.В. - ІІІ місце в Чубай А.(8 кл.); інформатики Андрейчук Т.Я. - ІІІ місце в Шкрібляка Б.(8 кл.) з інформаційних технологій; української мови і літератури Доценко Ж.В. - ІІІ місце в Максимчук Т.(7 кл.).

 Таким чином, у 12-ти предметних олімпіадах учні вибороли 10 призових місць (у минулому році – 14). Троє учнів стали призерами олімпіад одразу з кількох предметів: Мельник Д.(10 кл.) – з 2-х предметів (біологія, правознавство); Куфрик С. (10 кл.) – з 2-х предметів (правознавство, екологія); Чубай А.(8 кл.) – з 2-х предметів (англійська мова, біологія).

Результати конкурсів: знавців української мови ім. Т.Г.Шевченка - один призер: Гуцуляк В., 9а кл., (Доценко Ж.В.); знавців української мови ім. П.Яцика - три призові місця: Клюфінська Я., 3а кл.(Мазуренко Н.І.), Гуцуляк В., 9а кл., Квасняк О., 5а кл.(Кравчук О.М). Конкурс поезії - два призові місця: Мельник Д. – ІІ місце, Куфрик С. – ІІІ місце(Доценко Ж.В.).

Учні Садрук А.(4б кл.), Михасюк А.(3а кл.), Яковенко Е.(2а кл.) стали призерами на конкурсі з початкового технічного моделювання, здобувши І, ІІ та ІІІ місце; Луців Н.(8 кл.) на конкурсі з основ християнської етики здобула ІІІ місце(Гричко О.Б.);

Учні вчителя Свідрук О.Б. отримали такі призові місця: в конкурсі “Знай і люби свій рідний край” Куфрик О. отримав І місце в районному та обласному етапах; в конкурсі з образотворчого мистецтва Васюта А.(7 кл.)здобула І місце; в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва Васюта А. отримала І місце,  Яремчук В.(9а кл.), -  ІІІ місце; в конкурсі з основ графічної грамоти та креслення Гайдаш В.(9б кл.) – ІІ місце.

Збірна команда школи виборола І місце в районній спартакіаді з натільного тенісу: Полатайко С.(9а кл.), Шкрібляк Б.(8 кл.), Бойко М.(8 кл.), Землянський Р.(8кл.). В районній спартакіаді з легкої атлетики учні школи здобули такі призові місця: Діхтяр К.(8 кл.) - два ІІ місця (біг на 100 і 400 м); Шкрібляк Б.(8 кл.) - два ІІ місця (біг на 200 та 400 м); Полатайко С.(9а кл.) – І місце(стрибки в довжину з розбігу). Підготували учнів учителі Долінський А.Я. та Дитко А.М.

Учениця 9а., кл. Сикіш А. стала бронзовим призером чемпіонату світу серед кадетів з дзюдо та здобула перемогу на рейтингових міжнародних турнірах з дзюдо в Польщі та з самбо в Сербії.

Учениця 7–го класу Анастасія Рудик стала лауреатом першої премії на Міжнародному фестивалі Wonderfest Georgia та здобула І місце в районному конкурсі патріотичної пісні, до якого ученицю підготувала вчитель музичного мистецтва Федорів І.І.

Підсумки участі учнів школи в олімпіадах та конурсах узагальнено наказом №49-о від 30.05.2019р. “Про результати участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, районних конкурсах”, обговорено на засіданнях методичних об’єднань вчителів школи, зроблено відповідні порівняльні діаграми.

 

 

 ПЕРЕМОЖЦІ      ІІ    ЕТАПУ    ВСЕУКРАЇНСЬКИХ   ОЛІМПІАД  У 2016\2017 н.р.

 

з/п

Предмет

Учень, клас

Вчитель

Місце

1.

Українська мова і література

Тимечко Софія, 8

 

Доценко Ж.В

Ніколаєва Н.М.

2

 

2.

Англійська мова

Мельник Яна, 10

Тимечко Софія, 8

Лацко  Богдана, 11

Рудзей А.В.

2

3

3

3.

Німецька мова

Лацко Богдана, 11

         Шевчук І.П.

3

4

Історія

Васильєва Тетяна, 8

Лацко Богдана, 11

Гричко О.Б.

Андрійович М.М.

2

2

5.

Правознавство

Мельник Яна, 10

Капущак Діана, 11

Бережна Христина,11

Гричко О.Б.

Андрійович М.М.

3

1

3

6.

Географія

Лацко Богдана,11

 

Гальчак А.В.

3

7.

 

Біологія

 

Капущак Діана, 11

Мельник Яна, 10

 

Романишин Л.В.

3

3

8.

Хімія

Капущак Діана, 11

Романишин Р.П.

3

9.

Екологія

Бережна Христина,11

Гальчак А.В.

1

10.

Конкурс знавців української мови ім. Т.Г. Шевченка

Максимчук Тетяна, 5

Тарасюк Христина, 6б

 

Доценко Ж.В.

Кравчук О.М.

 

3

3

 

 

 

   Вчителі школи – автори і співавтори різних методичних посібників, програм,      
                                                          
статей:
Лисак Л.С. – співавтор методичного посібника для вчителів початкових класів Цікава граматика.
Шадловська Г.Б., Гричко О.Б. – співавтори посібника для вчителів та учнів Світ на рубежі двох тисячоліть.
Шадловська Г.Б. – співавтор посібника для класних керівників Моя Батьківщина.
Романишин Л.В. – автор програми гуртка Заповідними стежками рідного краю, ряду методичних розробок з екологічного виховання учнів.